Aktuality

Zamestnanci SAD Žilina dostali vianočný darček od zamestnávateľa

13.12.2021 - Čadca, Martin, Žilina

Všetci naši zamestnanci už zažívajú pravú vianočnú atmosféru. Každý zamestnanec je v tomto čase odmenený za jeho dobre odvedenú prácu, počas celého roka vianočným darčekom – ručne vyrobenou vianočnou ozdobou z výrobného podniku Okrasa v Čadci.

Počas tohtoročných Vianoc sa vedenie našej spoločnosti rozhodlo obdariť všetkých 530-tich zamestnancov, za ich profesionalitu, ľudský prístup, nasadenie pri práci, ktorú aj v týchto neľahkých časoch boli a neustále sú ochotní vykonať. Vedenie spoločnosti chcelo obdariť zamestnancov niečím výnimočným, originálnym a vzácnym. Preto sa rozhodlo práve pre vianočnú ozdobu, ktorá je vlastnoručne vyrobená z fúkaného skla v dlhoročnom výrobnom podniku Okrasa v Čadci. Vianočná ozdoba má nielen zdobiť vianočný stromček v samotných príbytkoch zamestnancov, ale má im pripomínať, že rovnako ako je táto vianočná ozdoba výnimočná, tak aj oni sú výnimoční, nenahraditeľní a neoddeliteľný článok pre našu spoločnosť.

,,My, vedenie spoločnosti SAD Žilina, úprimne ďakujeme všetkým zamestnancom za vašu prácu, ktorú vykonávate na profesionálnej úrovni. Vážime si, že si vždy sadáte s úsmevom na tvári , či už za volant autobusu alebo v kancelárii za stôl a pomáhate zabezpečiť plynulý chod nielen samotného podniku, ale aj dopravy v Žilinskom kraji. Veríme, že vianočná ozdoba bude skrášľovať váš vianočný stromček počas Vianoc a že si pri pohľade na ňu, vždy spomeniete, že sme tu stále pre vás.“ vedenie spoločnosti SAD Žilina