Čo v sebe ukrýva dopravná karta SAD Žilina? - Slovenská autobusová doprava Žilina

Aktuality

Čo v sebe ukrýva dopravná karta SAD Žilina?

20.05.2021 - Žilina

Cestovanie autobusom SAD Žilina je tak výhodné, že vďaka dopravnej karte SAD Žilina môžu cestujúci lacnejšie nielen jazdiť, ale aj nakupovať. Podľa ukazovateľov spoločnosti SAD Žilina, už viac ako 70 % cestujúcich využíva dopravnú kartu SAD Žilina. A to je naozaj zaujímavé číslo.

Dopravná karta SAD Žilina je bezkontaktná čipová karta alebo nosič elektronickej peňaženky, ktorý ponúka cestujúcim v prímestskej doprave výhodnejšie cestovné, množstvo výhod a zliav v obchodnom centre Mirage v Žiline.

Čo získate, ak si zakúpite dopravnú kartu SAD Žilina?

• lacnejšie cestovanie - oproti úhrade cestovného lístka hotovosťou,
• možnosť využiť prestupný lístok do 30 minút,
• možnosť využitia zliav v prevádz­kach OC Mirage,
• pohodlná, jednoduchá a rýchla for­ma úhrady cestovného, ktorá umož­ňuje zrýchlenie nástupu a výstupu cestujúcich,
• možnosť online dobitia kreditu na dopravnú kartu,
• možnosť využiť dopravnú kartu na linkách mestskej hromadnej dopravy Martin, Čadca, Kysucké Nové Mesto,
• možnosť využiť dopravnú kartu u iných dopravcov (napr. SAD Trenčín, SAD Prievidza, Arriva Liorbus a iní dopravcovia).

Cestujte zadarmo a nakupujte lacnejšie

Ak pravidelne cestujete autobusmi SAD Žilina, dopravná karta je pre vás ako stvorená. Nielenže šetríte niekoľko centov na každej jazde, ale zároveň získavate možnosť uplatniť si zľavu pri nákupoch vo vybraných prevádzkach v OC Mirage v Žiline. Ako je to možné?

Zľavy v prevádzkach OC Mirage v Žiline je možné si uplatniť veľmi jednoducho. Stačí, ak po desiatej jazde navštívite OC Mirage a vyhľadáte terminál, kde si môžete overiť, či ste splnili požiadavku 10 jázd. Terminál sa nachádza v klientskom centre SAD Žilina pri vchode z Námestia Andreja Hlinku a pri vstupe do predajne Billa v OC Mirage.

Po priložení dopravnej karty na terminál sa zobrazí zoznam prevádzok, kde si môžete zľavu uplatniť. Vyberte si predajňu a vytlačte kupón. Kupón následne predložte pri pokladni vo vybranej prevádzke.

Nová dopravná karta SAD Žilina

V prípade, ak ešte dopravnú kartu nemáte, tak stačí prísť do ktoréhokoľvek klientskeho centra SAD Žilina, kde vám na mieste zhotovia fotografiu a vydajú vám vašu novú dopravnú kartu. Potom už len stačí si nabiť novú dopravnú kartu kreditom a od tej chvíle môžete platiť za cestovanie autobusom bezhotovostne, lacnejšie, bezpečnejšie a komfortnejšie. Ak nemáte cestu do klientskeho centra, dopravnú kartu SAD Žilina si môžete vybaviť aj z pohodlia domova, online cez e-shop na webovej stránke www.sadza.sk. Okrem toho, online si môžete dobiť aj kredit na dopravnú kartu.

 

Prehľad prevádzok a zliav, ktoré môžete aktuálne využiť:

 

Viac informácií nájdete na www.sadza.sk a www.cestujtezadarmo.sk.