Deväť nových profesionálnych vodičov prvej línie - Slovenská autobusová doprava Žilina

Aktuality

Deväť nových profesionálnych vodičov prvej línie

18.11.2020 - Žilina

Hoci pandémia ovplyvnila vo veľkej miere pracovné ponuky a celkovú pracovnú silu v Slovenskej republike, spoločnosť SAD Žilina úspešne prijala nových profesionálnych vodičov, pre ktorých je napriek aktuálnej situácií práca vodiča autobusu nielen zodpovedná, ale aj zaujímavá.

Od septembra 2020 sme spustili kampaň na nábor nových vodičov pre lokality Rajec, Rajecké Teplice, Rudina (Rudinská, Rudinka), Terchová, Bytča a Kysucké Nové Mesto. Záujem potenciálnych vodičov bol naozaj veľký, ktorý nás nesmierne potešil. V rámci dvoch mesiacov evidujeme, až desiatky záujemcov o prácu vodiča autobusu. A keďže práca vodiča a preprava osôb si vyžaduje mimoriadnu zodpovednosť, prijali sme doposiaľ deväť vodičov, ktorí aj napriek tomuto náročnému obdobiu, prijali svoju prácu ako poslanie v preprave cestujúcich.

A preto veľká česť patrí nielen novoprijatým, ale aj ,,zabehnutým“ vodičom, ktorí si svoje povolanie slobodne zvolili a za každých okolností pomáhajú cestujúcim, aby sa bezpečne dopravili či už do práce, školy, za lekárom alebo rodinou.

Touto cestou chceme povzbudiť aj ostatných potenciálnych záujemcov, ktorí by mali záujem pracovať v tíme profesionálnych vodičov SAD Žilina. Prijmeme do pracovného pomeru vodičov z lokalít:

- Belá
- Lysica
- Dolná Tižina,
- Stráža
- Varín,
- Rudina (Rudinská, Rudinka)
- Terchová,
- Bytča – okolie

V prípade, ak pochádzate z inej lokality, ako je uvedené vyššie, nevadí. Napriek tomu, pošlite nám svoj životopis s dotazníkom uchádzača o zamestnanie, a v prípade uvoľnenia pracovného miesta v inej časti nášho regiónu (Žilina, Martin a Čadca) vás budeme kontaktovať. Bližšie informácie o finančnej odmene, benefitoch a požiadavkách nájdete na www.sadza.sk v sekcií Kariéra. Všetkých záujemcov prosíme, aby zasielali svoj životopis na e-mailovú adresu eu@sadza.sk, ktorý následne zaradíme do databázy uchádzačov o pracovné miesto na zvolenú lokalitu.