Súťaž o poukážky na nákup kníh v kníhkupectve Martinus - Slovenská autobusová doprava Žilina

Aktuality

Súťaž o poukážky na nákup kníh v kníhkupectve Martinus

05.03.2020 - Žilina, Martin, Čadca

Marec je mesiacom kníh a pri tejto príležitosti naša spoločnosť zorganizovala v spolupráci s kníhkupectvom Martinus súťaž pre všetkých svojich cestujúcich,  ktorá súvisí práve s literatúrou. V čom spočíva podstata súťaže? Súťaž má dve kolá a odohráva sa na sociálnych sieťach Facebook a Instagram spoločnosti SAD Žilina.

Podmienkou prvého kola je napísať do 16. marca pod súťažný príspevok na Facebooku a Instagrame komentár, akú knihu ste naposledy prečítali v autobuse. V prvom kole odmeníme až dvoch výhercov poukážkami na nákup kníh v predajni Martinus. Poukážku v hodnote 10 eur získa výherca na Facebooku a druhou poukážkou v sume 15 eur odmení súťažiaceho na Instagrame.

Podmienkou druhého kola súťaže je napísať od 19. do 29. marca pod súťažný príspevok komentár na Facebooku, v ktorom správne uhádnete chýbajúce slová na vynechaných miestach vo vete:

Po absolvovaní....... jázd autobusom s dopravnou kartou SAD Žilina môžem využiť ..... zľavu na nákup kníh v kníhkupectve Martinus v OC Mirage v Žiline, pričom terminál na zľavu nájdem v ......... SAD Žilina a v predajni .......

Prezradíme vám, že nápovedu nájdete na www.cestujtezadarmo.sk. Jedného z vás spoločnosť SAD Žilina odmení 20-eurovou poukážkou na nákup kníh v kníhkupectve Martinus.

Všetky poukážky si budete môcť uplatniť v OC MIRAGE v Žiline, v OC Galéria v Martine alebo prostredníctvom e-shopu www.martinus.sk.

Ak sa na vás počas súťaže neusmeje šťastie, nezúfajte. Ak využívate dopravnú kartu SAD Žilina získavate možnosť využiť 5 až 20 % zľavu na nákup vo vybraných prevádzkach OC Mirage v Žiline. Ako už z výhernej otázky viete, jednou z týchto prevádzok je aj kníhkupectvo Martinus, v ktorom práve vďaka cestovaniu autobusmi SAD Žilina môžete získať zľavu na knižku od obľúbeného autora.

Naša spoločnosť a kníhkupectvo Martinus vyzýva všetkých cestujúcich, aby si v tento mesiac zobrali so sebou do autobusu knihu a spríjemnili si cestu čítaním. Nielenže vám cesta rýchlejšie ubehne, ale strávite o pár chvíľok navyše so svojimi obľúbenými knižnými hrdinami.

Viac informácií nájdete na:

Slovenská autobusová doprava Žilina (SAD Žilina)

sad_zilina