Zamilovaní oslávili svoj sviatok v autobuse - Slovenská autobusová doprava Žilina

Aktuality

Zamilovaní oslávili svoj sviatok v autobuse

17.02.2020 - Žilina, Martin, Čadca

Piatok 14. februára patril všetkým zamilovaným. V znamení lásky sa tento deň niesol aj v autobusoch spoločnosti SAD Žilina, ktorá pre svojich cestujúcich opäť pripravila obľúbenú valentínsku akciu – Valentínska výzva.

Prečo Valentínska výzva?

Pretože to podľa nás chce veľa odvahy podeliť sa o svoje city k milovanej osobe na verejnosti, napríklad v autobusoch spoločnosti SAD Žilina, ktoré využívajú stovky cestujúcich. Ide však o veľmi originálne vyznanie, ktoré určite poteší nejednu romantickú dušu a nás teší, že každý rok rastie záujem o túto netradičnú formu prejavu náklonnosti.

Ako sa cestujúci mohli do Valentínskej výzvy zapojiť? Stačilo napísať svoje vyznanie na sociálnych sieťach Facebook a Instagram spoločnosti SAD Žilina, doplniť meno, komu je odkaz určený, číslo linky a čas odchodu autobusu, ktorým vyvolený/vyvolená cestuje. Následne boli tieto valentínske odkazy odkomunikované na LCD obrazovkách zabudovaných v nových autobusoch. Vozidlá boli vyzdobené tak, aby tí, pre ktorých boli vyznania určené, spozorneli a zaregistrovali, že sa vo vnútri autobusu bude diať niečo výnimočné. Veríme, že to bol netradičný deň nielen pre tých, ktorí dostali zamilované vyznania, ale pre všetkých našich cestujúcich.

Najkrajšie z najkrajších

Spomedzi všetkých valentínok bola najoriginálnejšia tá, ktorá bola venovaná samotnému vodičovi spoločnosti SAD Žilina. Takto unikátne mu vyznala lásku jeho polovička: „Ľúbim ťa, Paťko, ty môj SAD-ista♥“.

Vyberáme aj najkrajšiu valentínku venovanú našej cestujúcej: ,,Pre najlepšiu babu na svete Timku, bez Teba je zem bledá, bez Teba sa žiť nedá. Bez teba je človek sám, ako dobre, že Ťa mám. Ku šťastiu nám málo treba, Tebe mňa a mne Teba. Krásneho Valentína Timka.“

Sledujte nás

Nestihli ste sa tento rok zapojiť do našej Valentínskej výzvy? Nesmúťte. Určite budete mať príležitosť aj takto o rok. Stačí len sledovať náš Facebook a Instagram, kde vás budeme včas informovať o tejto obľúbenej akcii a, samozrejme, aj o mnohých ďalších aktivitách a podujatiach, ktoré pre vás pripravujeme.