Nakupujte výhodne a cestujte zadarmo s dopravnou kartou SAD Žilina - Slovenská autobusová doprava Žilina

Aktuality

Nakupujte výhodne a cestujte zadarmo s dopravnou kartou SAD Žilina

13.11.2019 - Žilina

Pýtate sa, ako je to možné? Stačí, ak si zadovážite dopravnú kartu SAD Žilina, budete pravidelne cestovať autobusmi SAD Žilina a uplatnite si zľavu vo vybraných obchodoch v OC MIRAGE.

Pravidelne jazdíte prímestskou dopravou a ešte nemáte dopravnú kartu SAD Žilina? Už viac neváhajte. Nielen, že si kartou uľahčíte cestovanie (nemusíte mať pri sebe hotovosť), ale aj šetríte si na jazdy zdarma a k tomu všetkému si môžete uplatniť až 20 percentnú zľavu vo vybraných prevádzkach Obchodného centra (OC) MIRAGE.

Ako sa to dá? Stačí ak si zadovážite dopravnú kartu SAD Žilina a dobijete si kredit v ľubovoľnej výške. Cena lístka cez dopravnú kartu je o niekoľko centov nižšia oproti lístku, ktorý sa dá zakúpiť priamo u šoféra. Čím viac cestujete, tým viac šetríte. Pokojne sa teda môže stať, že po pár jazdách si ušetríte na jednu cestu autobusom zdarma.

Výhodné nákupy

Dopravná karta SAD Žilina má aj ďalší, veľmi výhodný benefit. Po každej desiatej jazde autobusom SAD Žilina získavate automaticky zľavu do jednej z 13 prevádzok OC MIRAGE.  Uplatniť si ju môžete veľmi jednoducho. Zavítajte do OC MIRAGE v Žiline a vyhľadajte terminál na uplatnenie zľavy cez dopravnú kartu (jeden sa nachádza v klientskom centre SAD Žilina pri vchode z Námestia Andreja Hlinku a druhý je umiestnený pred vstupom do predajne Billa na -3. podlaží OC MIRAGE). Priložte na terminál dopravnú kartu SAD Žilina na overenie, či máte dostatočný počet jázd (desať) na uplatnenie zľavy. Vyberte si jednu z prevádzok, kde chcete nakupovať výhodnejšie a vytlačte si kupón s čiarovým kódom. Následne navštívte predajňu a pri pokladni pri platení predložte kupón. Predávajúci vám hneď na mieste uplatní zľavu.

Radi by sme vám uviedli ešte jeden príklad, prečo je výhodne cestovať s dopravnou kartou SAD Žilina. Povedzme, že mesačne precestujete 20 eur. Na nákupy potravín miniete v priemere za jeden mesiac asi 200 eur. Pri cestovaní s dopravnou kartou SAD Žilina získate zľavu 10 percent na nákup potravín v predajni Billa v OC MIRAGE. Zľava na nákup je 20 eur, takže jazdíte celý mesiac zadarmo! No nie je to výhodné?

Aj online

Ak ešte dopravnú kartu nemáte, vybavíte si ju veľmi jednoducho. Stačí prísť do ktoréhokoľvek klientskeho centra v Žiline, Martine alebo Čadci, kde vám na mieste zhotovia vašu kartu. Už ju len stačí dobiť kreditom a od tej chvíle môžete platiť za cestovanie autobusom bezhotovostne. Kartu si môžete vybaviť aj online cez e-shop SAD Žilina, ktorý nájdete na stránke www.sadza.sk. Staňte sa členom rozrastajúcej sa rodiny SAD Žilina a užívajte si výhody, ktoré vám týmto členstvom prináležia!

Prehľad prevádzok a zliav, ktoré môžete aktuálne využiť:

BRLOH 5 % zľava
BILLA 10 % zľava
CARPISA 10 % zľava
COINCASA 10 % zľava
Desigual, Wrangler, Lee 10 % zľava
Eiffel optic 10 % zľava
Martinus.sk 10 % zľava
Mustang, Colin´s 10 % zľava
Cukráreň Monarch 10 % zľava
ŠEVT 15 % zľava
HABIBI RESTAURANT 20 % zľava
John Coffee 20 % zľava
BOWLING Mirage 20 % zľava

Viac informácií nájdete na www.sadza.sk a www.cestujtezadarmo.sk.