Ste pravidelným cestujúcim spoločnosti SAD Žilina a nemáte vlastné auto? - Slovenská autobusová doprava Žilina

Aktuality

Ste pravidelným cestujúcim spoločnosti SAD Žilina a nemáte vlastné auto?

10.09.2019 - Žilina, Martin, Čadca

Tak, neváhajte a využite kombináciu dopravy autobusom a carsharingu.

Chcete si užiť dovolenku, výlet či potrebujete v určitých obdobiach viac cestovať a Vašim spoločníkom na cestách je autobus, pretože nechcete/nepotrebujete vlastniť auto, ale niekedy by sa Vám zišlo? Máme pre Vás riešenie! Začnite využívať dopravu efektívnejšie ako doposiaľ. Kombinácia prímestskej dopravy spoločnosti SAD Žilina so zdieľanými automobilmi spoločnosti Auto Becchi je efektívna a ekologická doprava zároveň. Čo sa za tým všetkým skrýva? S autobusmi SAD Žilina sa dostanete na miesta, ktoré sa oplatí navštíviť, ale ak chcete si vyraziť do prírody a nie ste si istí, v ktorých lokalitách zaručene sa doveziete autobusom, tak sa usaďte pohodlne do požičaného auta a dovezte sa za nimi sami. Takýmto spôsobom sa váš výber cieľov, kam chcete ísť stane úplne neobmedzený. Podporíte znižovanie počtu automobilov na cestách, keďže v súčasnosti 1 zdieľaný automobil dokáže nahradiť až 10 súkromných automobilov a 1 autobus až 50 ľudí. Všetci stáli cestujúci spoločnosti SAD Žilina preukázaním dopravnej karty si môžu požičať auto s 10% zľavou. Zľava platí do konca roka 2019.

Ako si požičať auto so zľavou?

Úplne jednoducho. Spoločnosť Auto Becchi Vám umožní využívať auto práve vtedy, keď ho potrebujete, stačí len zájsť do showroomu Auto Becchi, Košická 1601, 010 01 Žilina, kde pri predložení dopravnej karty Vám bude odpočítaná 10% zľava z celkovej sumy prenájmu auta. Spoločnosť Auto Becchi Vám požičia do krátkodobého aj dlhodobého prenájmu vozidlá všetkých zastupovaných značiek a najrôznejších karosárskych verzií, výbav, či s rôznym počtom miest na sedenie (sedan, kombi, hatchback, SUV, dodávky, viacmiestne vozidlá, kabriolet, športové vozidlá…). Aktuálne môžete brázdiť cesty autami značky Kia Sportage, Kia Optima a Kia Ceed. Bližšie informácie o všetkých autách nájdete na www.autobecchi.sk V prípade potreby zapožičania iného vozidla, ktoré ste nenašli v zozname momentálne dostupných, kontaktujte spoločnosť Auto Becchi a oni sa pokúsia Vám vyhovieť Vašim špecifickým požiadavkám. Nezabudnite, že Vaša jediná starosť bude nepoškodiť auto a udržiavať ho primerane čisté, aby bolo dostupné aj pre ostatných užívateľov.

Len v Auto Becchi na Košickej ulici  v Žiline dostanú stály cestujúci spoločnosti SAD Žilina 10% zľavu pri zapožičaní si auta.

(Bližšie informácie vám radi poskytnú zamestnanci Auto Becchi, Košická 1601 v Žiline.)