Aktuality

Spoločnosť SAD Žilina kráča s dobou

12.02.2019 - Žilina, Martin, Čadca

Moderná doba si vyžaduje moderné riešenia. SAD Žilina je modernou spoločnosťou. S cestujúcimi komunikuje aj cez sociálne siete a je súčasťou dopravných aplikácií.

Obklopujú nás moderné technológie. Žijeme v dobe, v ktorej si už nedokážeme predstaviť, že by sme nemali počítač alebo mobilný telefón. Vďaka internetu a sociálnym sieťam sa môžeme spojiť so svojimi priateľmi a známymi, s ktorými by sme inak boli v kontakte iba veľmi ojedinele. SAD Žilina ide s dobou. Je to moderná spoločnosť, ktorá sa svojim cestujúcim prihovára aj prostredníctvom sociálnych sietí.

 

Spoločnosť nájdete na Facebooku a Instagrame

SAD Žilina úspešne komunikuje s cestujúcimi prostredníctvom facebookovej stránky Slovenská autobusová doprava Žilina. Denne prináša informácie o všetkom, čo pripravuje. Včas informuje o zavedení nových liniek, o prípadných zmenách cestovných poriadkov, ale taktiež o podujatiach, ktoré chystá. Na Facebook pridáva fotografie a videá zo všetkých akcií, ktoré organizuje. Medzi fanúšikmi majú veľký úspech.

Vedie tiež pravidelné rubriky a nechýbajú ani rôzne súťaže o zaujímavé ceny.

Okrem Facebooku spoločnosť od mája minulého roku nájdete aj na Instagrame. Prináša vám aktuálne novinky, zaujímavé kvízy a instastories, ktoré informujú o súčasnom dianí v SAD Žilina.

 

Na YouTube

S cestujúcimi komunikuje rôznymi spôsobmi.

Preto sa rozhodla založiť si aj YouTube kanál. Nájdete v ňom všetky videá, na ktorých sú zachytené momenty z podujatí, ako napríklad adrenalínové jazdy na Slovakia Ringu, radostné chvíle počas podujatia Spoznaj svoj autobus či nezabudnuteľné video vodičov na štýl Kobry 11.

 

SAD Žilina nájdete aj v dopravných aplikáciách

Jednou z nich je Ubian, ktorá nahradila webovú aplikáciu www.mojbus.sk. Ubian je alternatívou vyhľadávania spojov hromadnej dopravy, ktorú môžete pohodlne využívať vo svojich mobilných zariadeniach. Jej výhodou je, že funguje, aj keď nie ste online. Aplikácia vám vyhľadá cieľové zastávky, navrhne najvýhodnejšie trasy a spojenia a tiež vás dokáže navigovať. To všetko bez pripojenia na internet. Ak ale pripojenie máte, zistíte viac – presnú polohu vášho autobusu či jeho meškanie. Aplikácia vie dokonca ponúknuť náhradné riešenia presunu, ak svoj spoj zmeškáte.

 

Všetky informácie o spoločnosti nájdete na www.sadza.sk, Facebooku a Instagrame.