Aktuality

Vyskúšali ste už online dobíjanie karty?

08.01.2019 - Žilina, Martin, Čadca

Online dobíjanie kreditu a nákup dopravných kariet prostredníctvom nášho e-shopu nikdy nebolo ľahšie. Ušetria vám čas, a naviac vám umožnia získať kredit navyše v našej súťaži Dobíjač mesiaca.

Ešte nemáte svoju dopravnú kartu? Že na čo by vám bola? Nuž, s dopravnou kartou cestujete lacnejšie, platíte bezhotovostne a rýchlo. Navyše získate aj benefity v podobe zľavnených nákupov v OC MIRAGE vo vybraných obchodoch. Všetky zľavy do konkrétnych obchodov si môžete pozrieť na www.cestujtezadarmo.sk.

Aby ste si mohli zaobstarať dopravnú kartu, existuje viac spôsobov. Buď sa môžete zastaviť v jednom z našich klientskych centier alebo na autobusovej stanici, alebo si ju objednajte priamo z nášho e-shopu. Stačí kliknúť na stránku www.sadza.sk, kde sa v pravom stĺpci nachádzajú červené ikonky Kúpiť dopravnú kartu alebo Dobiť kartu.

 

Kúpa novej dopravnej karty

Na online nákup karty môžete využiť aj bezplatnú WI-FI sieť v našich autobusoch. Stačí sa pripojiť cez smartfón, tablet alebo notebook. Na našich stránkach následne zvolíte príslušné mesto, kde budete kartu využívať (Žilina, Čadca, Martin), kliknete a vypíšte osobné údaje do prehľadnej tabuľky. V tomto kroku je potrebné zaplatiť. Môžete tak urobiť online pomocou platobnej karty. Dopravnú kartu vám pošleme na vašu adresu alebo sa po ňu môžete zastaviť vo vami vybranom klientskom centre. 

 

Dobíjanie kreditu

Ak si potrebujete nabiť kredit na dopravnú kartu, stačí do prázdneho okienka v e-shope v sekcii Dobiť kredit zadať  SNR číslo vašej dopravnej karty, ktoré sa nachádza na jej spodnom okraji. Zaplatiť môžete online pomocou platobnej karty a kredit vám nabehne automaticky do 3 hodín od zakúpenia. Kartu si môžete dobiť na maximálny kredit 100 €. Dobitím kreditu online zároveň postupujete každý mesiac do žrebovania o kredit navyše.

Dobíjanie kreditu nie je možné prostredníctvom zadania trvalého alebo opakovaného platobného príkazu, pretože každá objednávka má jedinečné číslo, ktoré slúži ako variabilný symbol pre párovanie platieb. Vaša platba by nebola spárovaná s objednávkou a nebola by zrealizovaná. Samozrejme, kartu si aj naďalej môžete dobiť v našich centrách SAD Žilina alebo u vodičov.

 Dopravná karta má samé výhody. Vedia o tom cestujúci, ktorí ju bežne používajú. Nielenže nemusia mať pripravenú finančnú hotovosť, ale vďaka dopravnej karte majú aj okamžitú zľavu z obyčajného cestovného. A čo je najlepšie, pre našich verných cestujúcich sme si pripravili novú súťaž – „Dobíjač mesiaca“, vďaka ktorej môžu získať každý mesiac 50% zo sumy, ktorú si naposledy dobili online na svoju dopravnú kartu. Do žrebovania bude zaradený každý, kto si v danom mesiaci aspoň raz dobije svoju dopravnú kartu online.

 

Všetky informácii o e-shope a ďalšie elektronické služby nájdete na www.sadza.sk.