Aktuality

Jazdite autobusmi aj počas Veľkej noci

26.03.2018 - Žilina, Martin, Čadca

K Veľkej noci už tradične patria šibači, korbáče, voda a kraslice. Dospelí šibači iba málokedy dostanú len maľované vajíčka, mnohým sa ujde aj tekutá výslužka. K tomuto veľkému sviatku to už akosi patrí. A preto si vychutnajte sviatky naplno, ako sa patrí, a neobmedzujte sa autom.

Správajte sa zodpovedne. Alkohol za volant nepatrí. Aby ste si mohli Veľkú noc vychutnať, ako sa patrí, zabaviť sa so svojimi blízkymi, s rodinou i priateľmi, využite naše služby. My vás za nimi odvezieme. Autobusy SAD Žilina jazdia aj počas sviatkov.

Cestovný poriadok a autobusové spojenie si ľahko nájdete na našom webe alebo prostredníctvom aplikácií – MôjBus (www.mojbus.sk), prípadne UBIAN.

Vedenie spojov počas veľkonočných sviatkov

V dňoch 29. marca až 3. apríla sú školské prázdniny. Spoje označené „x10“ nebudú vedené. Štátne sviatky sú v piatok 30. marca a v pondelok 2. apríla. Vyučovanie sa začína v stredu  4. apríla. Zároveň vás, milí cestujúci, upozorňujeme, že klientske centrum v OC MIRAGE bude zatvorené v piatok 30. marca, v nedeľu 1. apríla a v pondelok 2. apríla.