Aktuality

Milovníci kníh zapojte sa do súťaže a vyhrajte so SAD Žilina poukážky do kníhkupectva Martinus

06.03.2023 - Čadca, Martin, Žilina

Ako bude prebiehať súťaž o poukážky do kníhkupectva Martinus?

Podmienky súťaže sú veľmi jednoduché! Samotná súťaž bude pozostávať z troch súťažných kôl, ktoré budú prebiehať na sociálnych sieťach Facebook a Instagram spoločnosti SAD Žilina. Jednotlivé súťažné kolá budú obsahovať rôzne kreatívne a zábavné úlohy, takže sa máte na čo tešiť. Nielenže sa na chvíľu zabavíte, ale môžete vyhrať jednu z poukážok do kníhkupectva Martinus. Stačí sledovať Facebook a Instagram profil spoločnosti SAD Žilina, kde nájdete jednotlivé súťažné príspevky a správne odpovedať.

Súťažné príspevky budú publikované na našich sociálnych sieťach nasledovne:

  • Prvé kolo súťaže – začína už od 6. marca do 10. marca 2023 a bude prebiehať na Facebooku spoločnosti SAD Žilina. Výhercu v tomto kole odmeníme poukážkou v hodnote 15 € na nákup kníh v kníhkupectve Martinus.
  • Druhé kolo súťaže – bude prebiehať na Instagrame spoločnosti SAD Žilina v termíne od 13. marca do 17. marca 2023. V tomto kole môžete vyhrať za úspešné zvládnutie súťažnej otázky poukážku v hodnote 10 €.
  • Tretie kolo súťaže – bude prebiehať opäť na Facebooku od 20. marca do 24. marca 2023. V poslednom kole súťaže jedného šťastného z vás odmeníme poukážkou v hodnote až 20 € na nákup kníh v kníhkupectve Martinus podľa vlastného výberu.

Všetky potrebné informácie o súťažných príspevkoch nájdete na: